top of page
02tisk.jpg

Portréty

Portrétní fotografie je má srdcová záležitost a jak můžete zjistit v galerii, věnuji se jí nejčastěji.

 

Kouzelně vypadající portréty vás či vašich blízkých ráda vyhotovím také v rámci dárkového poukazu, o který mne můžete kdykoliv požádat emailem, či na sociálních sítích. Fotit budeme v Ateliéru v továrně v Modřanech.

Nebojte se být odvážní - pokud si už dlouho přejete fotografie na určité téma, ráda s vámi něco vymyslím. Možné je domluvit také služby vizážistky a doplňky.

Rodina

Focení párů, rodiny, dětí a přátel považuji za jedno z nejkrásnějších. Umožňuje zaznamenat krásné okamžiky s našimi nejbližšími a na chvíli zastavit tolik drahocenný čas. 

​Fotografování probíhá na vybraných místech venku, po domluvě je zde možnost i v ateliéru, který je umístěn v Praze - Modřanech - to ale platí pouze pro sezónní fotografování (např. Vánoce a tematická minifocení). Jindy raději využijeme krásné přírody. Fotografie jsou upraveny do stylu, který je mi blízký.
Příkladné fotky najdete v galerii.

Individuální kurz

Fotografický kurz zaměřený na umělecké portréty a kurz postprocesu pro začínající fotografy, nebo zkrátka pro ty, které má práce zaujala. Ukážeme si způsob svícení, práci s modelkou, celkové pozadí příprav na focení a nakonec osvětlím také práci ve photoshopu.

Kurz je možné zajistit pro maximálně dvě osoby a probíhá v prostorách ateliéru na Praze 12.

Obchodní podmínky a více informací k vybraným druhům focení Vám ráda zašlu na email, stačí mne kontaktovat.

bottom of page